Katılımcı Görüşleri Ailede Huzur Semineri

Ana sayfa / Katılımcı Görüşleri Ailede Huzur Semineri

ÇORLU KIZILPINAR İLKOKULU ANASINIFI

Seda PEK

GÖRÜŞ: iletişim hakkında doğru ve faydalı bilgiler elde ettik. Doğru iletişim teknikleri ve bunları hayatımızda nasıl kullanacağımız hakkında bilgilendik.

Tenzile Pelin KARAKAŞ

GÖRÜŞ: kendimizi ve iletişim içinde olduğumuz insanları tanımayı anlama ve daha etkili iletişim kurma hakkında bilgi edindik. Teşekkür ederiz.

Yeter ÇAKAL 

GÖRÜŞ: çok güzeldi. Çok iyi şeylerdi. Ağzınıza sağlık. Ailede nasıl davranacağımıza daha özen göstereceğiz. Çok ihtiyacımız varmış.

Esra ORAN

GÖRÜŞ: semineriniz sayesinde kendimiz, çocuğumuz ve çevremizdeki kişiler hakkında daha dikkatli ve bilinçli yargılarda bulunacağız. Bunları düşünerek daha az önyargılı olacağımı düşünüyorum.

Mehtap BARLAK

GÖRÜŞ: edindiğim bilgiler sayesinde eşimle ve çocuklarımla artık daha etkili bir iletişim kurabileceğim. Çocuklarımın davranışları hakkında daha bilinçli davranışlar gösterebileceğime inanıyorum. Teşekkür ederim.

Selcan KAPAR

GÖRÜŞ: Bazı bildiğim bilgilerin yanlış olduğunu sizi dinlediğimde anladım. Çok güzel öğretici bilgiler edindim. Teşekkür ederiz.

Derya OKAR

GÖRÜŞ: bazen kendimizi unuttuğumuzdan bu seminer çok iyi oldu. Kişisel iletişimimizi kuvvetlendirdi. Nasıl davranmamız gerektiği öğretildi. Çocuğumuzun da bazı isteklerinin boş olmadığı ve onun da hakları olduğunu öğrettiniz. Çok teşekkür ederiz.

Serap ALAYLAR

GÖRÜŞ: seminer sayesinde kendimi çözdüm. Huyumun ne olduğunu buldum. Çok faydalı bir seminer. Keşke tüm insanlar katılsaydı. Hepinize çok teşekkür ederim.

 

ORUÇ REİS İLKOLUKU 

Özlem YAŞAR

GÖRÜŞ: hayatımıza bakış açımızı ara ara iç ve dıştan değiştirerek bakmamız gerekiyormuş. Eğitim sisteminin sadece müfredat ile çocuklarımızı hayata hazırlamayacağını, insanları anlamak ve anlaşılmak için iletişimimizi güçlendirmemiz gerekiyor. Bilgilerinizi aktardığınız için teşekkürler.

Ayşe NEŞEDÜZÜ

GÖRÜŞ: seminerden çok memnun kaldım. Ailemdeki kişilerle nasıl özellikleri olduğunu anlayıp bundan sonra davranışlarımı onların yapısına göre davranmayı anlamayı planlıyorum.

Fatma ÇAKIR

GÖRÜŞ: memnun oldum. İnsanların karakterini ve davranışlarını anladım. Çevremde komşumu, ailemi, çocuklarımın karakterini öğrendim.

Ayşe GÜLER

GÖRÜŞ: çok verimli bir seminer olduğunu düşünüyorum. Kişisel olarak katkı sağladığını düşünüyorum. Aslında bildiğimiz ama uygulama konusunda sıkıntı yaşadığımız birçok konuyu gözlemledim.

Birgül KANTAR

GÖRÜŞ: kişileri kendi düşüncelerimle değil onların kişiliklerine göre değerlendirebileceğimi anladım.

Emine İLHAN

GÖRÜŞ: seminerinizi çok beğendim. Sayenizde kendimi ve karşımdakini nasıl anlamam gerektiğini daha iyi anladım. Karşımdakini daha iyi anlama yöntemini nasıl geliştireceğimi anlamak da isterim. Bu yizden sizinle yeniden görüşmek dileğiyle…

Mahide AŞAR

GÖRÜŞ: çok etkilendim. Beğendim. Arkadaşlarımla iletişim sorunlarımı bu seminerle düzene sokuyorum. Arkadaşlarımı seçerken daha dikkatli olacağım. Seminerdeki örnekleri kendimde aradım.

Elif BULUR

GÖRÜŞ: seminer çok güzeldi. Bize olaylar karşısında nasıl daha olumlu davranabileceğimizi gösterdi. İnsanların karakterine göre davrandığını kabul etmemiz gerektiğini anladım.

Dilek TARAKÇI

GÖRÜŞ: benim için çok faydalı oldu. Hatalarımı, yanlışlarımı gördüm. Güzel bir seminerdi.

Müzeyyen AKIN

GÖRÜŞ: böyle bir seminere ilk defa katıldım. Çok beğendim. Hayatımda yanlış yaptıklarımı gördüm. Kendime biraz daha vakit ayırıp böyle toplantılara katılmak isterim.