Katılımcı Görüşleri

Ana sayfa / Katılımcı Görüşleri

Deneyimsel Tasarı Öğretisi Seminerlerine bulunan bazı katılımcıların görüşleri..

Atalay O.

‘Ertelenen her şey buyur... bende kalıcı bir cümle oldu.’
Fethiye Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

Azize ÇALIŞKAN

Hayatımızda yaptığımız yanlışları öğrendim sayenizde. Çok faydalı bir seminer oldu. İletişimin ne olduğunu, iletişimin alt dallarını öğrendim. Biz iletişimin ne olduğunu bilmiyormuşuz ama öğrendik. Çok teşekkür ederiz her şey için. Hem karnımızı doyuruyorsunuz hem de beynimizi:)
Üsküdar Üniversitesi

Münevver Ezginur ÜNLÜ

Anlaşılır, net ve faydalı iki gün geçirme fırsatım oldu. İlişkilerde kendime ve egoma dışarıdan bakabilme, kendimi gözlemleyebilme fırsatım oldu. Her şey düzenli ve güzeldi.
Marmara Üniversitesi

Esra ORAN

Semineriniz sayesinde kendimiz, çocuğumuz ve çevremizdeki kişiler hakkında daha dikkatli ve bilinçli yargılarda bulunacağız. Bunları düşünerek daha az önyargılı olacağımı düşünüyorum.
Çorlu Kızılpınar İlkokulu

Özlem YAŞAR

Hayatımıza bakış açımızı ara ara iç ve dıştan değiştirerek bakmamız gerekiyormuş. Eğitim sisteminin sadece müfredat ile çocuklarımızı hayata hazırlamayacağını, insanları anlamak ve anlaşılmak için iletişimimizi güçlendirmemiz gerekiyor. Bilgilerinizi aktardığınız için teşekkürler.
Oruç Reis İlkokulu

Tuğçe VAROL

Sıkılmadan dinlediğim tek seminerdi desem yalan olmaz. Akıcı ve açıklayıcıydı. Hayatın telaşına kapılıp unutmuş olduğum birçok şeyi hatırladım ve anlamlandıramadığım şeyleri anladım. Teşekkür ederim her birinize. Elmalı turta tarifinizi de mail atarsanız sevinirim:)
Özel Şirket

Zeynep ÖÇÇETİN

Yoğun bir günün ardından anlattıklarınız, karşılaştırdıklarınız o kadar iyi geldi ki… halbuki fark etmeden birçok kez aynı olaylar ve kişiler ile karşılaşmışız. Bizi aydınlattığınız için teşekkürler. Ayağınıza emeğinize sağlık... İkramlıklar harikaydı:)
Özel Şirket

Zeliha O.

‘İletişim çeşitleri, insan ilişkileri gibi meslek hayatımızda bize yarar sağlayacak birçok konunun günlük hayattan örneklerle anlatıldığı, kişisel gelişimimiz için çok yarar sağlayan bir seminerdi. Buna dahil olduğumuz için çok teşekkürler.’
Fethiye Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi